Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
155 postów 3447 komentarzy

BÓG HONOR OJCZYZNA Zjednoczenie Środowisk Patriotycznych

space - Pragnę Zjednoczenia wszystkich Polaków miłujących Boga i Matkę Ojczyznę dla jej ratowania przed śmiertelnym wrogiem. Oddajmy się ufnie Jego opiece i prowadzeniu, wypełniając Jego wolę, a wspaniałe zwycięstwo będzie zapewnione.

Czy USA planowały atak chemiczny "false-flag" już w grudniu 2012?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nie wiem, czy ktoś pamięta, ale w styczniu wyciekły (ponoć zhackowane) informacje na ten temat. Trudno na nie dziś trafić. Podaję linki.

Materiały są dość obszerne, więc sprawiają wrażenie wiarygodnych, no i umieszczono je w pierwszej kolejności w ważnym brytyjskim dzienniku (hehe, nie wszystko da się łatwo przemilczeć). Przede wszystkim jednak wyprzedzają o ponad pół roku to, z czym mieliśmy do czynienia niedawno.

Wtedy potraktowałem informacje te jako bardzo prawdopodobne pogłoski. Zapisałem sobie strony, na których to znalazłem. Wiem, że bardzo szybko usunięto wówczas materiał z DAILYMAIL. Jak mniemam syjoniści się zorientowali, że wokół tej sprawy, to lepiej cicho... .Tu kopia, którą ktoś zawczasu umieścił na "webarchive" (wolno mi się wczytywało, ale się wczytało):

web.archive.org/web/20130129213824///www.dailymail.co.uk/news/article-2270219/U-S-planned-launch-chemical-weapon-attack-Syria-blame-Assad.html

W sierpniu scenariusz ten zrealizował się w 100%. Nie jest to jeszcze dowód zlecenia użycia broni chemicznej przez USA, ale silna wskazówka, że najprawdopodobniej to było już dawno zaplanowane. \

Tutaj dwa skróty tych informacji ZE STYCZNIA- PIERWSZY na jednym z forów:

//niketalk.com/t/523439/leaked-u-s-planned-to-initiate-chemical-attack-on-syria-then-blame-it-on-assad

i jeszcze DRUGA strona z:

//www.whatdoesitmean.com/index1652.htm

Czytamy na niej ważną rzecz:

//

Further confirmation of these attacks was released by the Zerohedge News Service, one of the most respected financial websites in the world, who in their article yesterday titled US Preparing 'Surgical' Strikes Against Iran warned:

“Israeli PM Benjamin Netanyahu says his nation must prepare for the threat of a chemical attack from Syria, amid concern at enemy efforts to test a post-election coalition Israel, and, as Bloomberg reports, has deployed its new Iron Dome anti-missile system near the border with its northern neighbor. Along with this concern, as many have perhaps suspected, the Israeli Defense Minister confirmed yesterday that the US has prepared plans for a 'surgical' military operation to delay Iran's nuclear program.”

Interesting to note, this report says, is that during this past week, all of the users of theCIA-backed social media websites Facebook and Instagram (owned by Facebook) who made postings of the Britam hack, or links about it, had their accounts suspended and weredenied reentry unless they submitted a US government approved ID.

//

Czyli, że PEJSBUK BLOKOWAŁ KONTA KAŻDEMU, KTO WTEDY PISAŁ O ZHACKOWANIU FIRMY  BRITAM!

Tutaj chyba najwięcej informacji ZE STYCZNIA - katalogi, pliki, a nawet opisany z grubsza sposób, w jaki hakerzy zdobyli te informacje.

//www.cyberwarnews.info/reports/a-look-into-the-britam-defence-data-leak-files/

Tu informacja Z CZERWCA o tym, że ktoś to wygrzebał i że był ten artykuł na DAILYMAIL i zniknął po paru dniach:

//www.globalresearch.ca/deleted-daily-mail-online-article-us-backed-plan-for-chemical-weapon-attack-in-syria-to-be-blamed-on-assad/5339178

 

Tu jakaś świeższa (koniec sierpnia) próba analizy tego całego materiału z licznymi linkami dodatkowymi ("debunkujące" i oskarżające Iran i Syrię - także) - nie czytałem dokładnie:

//americankabuki.blogspot.com/2013/08/did-qatar-fund-smuggling-of-libyan.html

 TYLE NA RAZIE

PROSZĘ, ŻEBY JAKIŚ "AKTYWISTA" ;D PRZETŁUMACZYŁ Z GRUBSZA KTÓRYŚ ZE SKRÓTÓW, BO BRAK MI CZASU... Jeśli ktoś tego nie zanalizuje porządnie i nie przetłumaczy, spróbuję znaleźć na to czas, ale wątpie, żebym dał radę...

KOMENTARZE

 • Wmawiane kłamstwa
  Twoje linki, linki w komentarzach u mnie - układają się w logiczną całość. Natomiast tłumaczenia i dowody Obamy wymagają pewnego stopnia otumanienia by można je przyjąć za prawdopodobne.
  Pozdrawiam
 • @adevo 02:13:46
  W tym wypadku nie przeszkadza mi to, że "lobbujesz" na rzecz Rosji :)

  Najważniejszym argumentem jest pytanie retotyrczne: po co Assad miałby sobie sam wbijać nóż w plecy? To byłoby działanie całkowicie nielogiczne. Z powodu zasadności tego pytania zwala się teraz odpowiedzialność na jego brata. Zawsze tak było i zawsze tak będzie dopóki syjoniści i masoneria będą mieli w łapach większość środków masowego przekazu. Zrozumieli już dawno jak to jest istotne i mocno się tego trzymają.

  Dobrze, że jest chociaż internet.

  No i Nasz Dziennik, Radio Maryja oraz TV Trwam

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej