Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
155 postów 3447 komentarzy

BÓG HONOR OJCZYZNA Zjednoczenie Środowisk Patriotycznych

space - Pragnę Zjednoczenia wszystkich Polaków miłujących Boga i Matkę Ojczyznę dla jej ratowania przed śmiertelnym wrogiem. Oddajmy się ufnie Jego opiece i prowadzeniu, wypełniając Jego wolę, a wspaniałe zwycięstwo będzie zapewnione.

Romanie Zaleski - podyskutujmy proszę o sensowności ataku chemicznego

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

PO CO ASSAD MIAŁBY TO ROBIĆ?

Filmy, jakie linkuje Poruszyciel 2 września 2013 godz. 15:27 pod tym linkiem są istotne. Nie można pomijać racjonalnej argumentacji żadnej ze stron.

 

 

Strona USraelska stosuje retorykę a nie argumentację. Dlaczego mamy wierzyć, że to Assad stosował broń masowego rażenia na grupki terrorystów rozsiane tu i ówdzie, jeśli to absolutnie NIELOGICZNE? Skoro wiemy, że władze USA kłamały w sprawie Pearl Harbor, WTC, kłamały w sprawie Iraku, kłamały cały czas i cały czas kłamią na różne tematy?

W takiej sytuacji należy posłuchać głosu rozsądku. A GŁOS ROZSĄDKU mówi, że Assad sam sobie wbiłby nóż w plecy, gdyby stosował broń chemiczną. To jest absurd.

Jak nazwać kogoś kto wierzy kłamcom w absurdalne stwierdzenia? A Ty, Romku wierzysz, że inteligentny człowiek, dowódca sił zbrojnych i przywódca narodu popełniłby coś tak głupiego? PO CO?

Natomiast jest BARDZO OCZYWISTE, dlaczego opłaca się USraelowi, aby broń chemiczną zastosowano w Syrii. To po prostu daje wyraźny pretekst do ataku. Czy można pomijać taką argumentację milczeniem? I przechodzić nad nią do spraw mniej istotnych? To się wpisuje wyraźnie w politykę propagandową kłamstw USraela. Bo jak to inaczej ocenić?

Jak więc odpowiesz na argumentację, która wskazuje, że Assad nie miał NAJMNIEJSZEGO INTERESU w użyciu broni chemicznej?

KOMENTARZE

 • Dlaczego Francja.
  Istotną sprawą jest udział Francji we wspólnym ataku USA na stanowiska Assada w Syrii. Nie rozumiem, dlaczego François Hollande się tam pcha, bez zgody parlamentu i nie chce się o tą zgodę pytać (nie musi, ale większość pytanych we Francji uważa, że powinien zrobić jak Amerykanie i Brytyjczycy). Bełkot prezydenta Francji Hollande na temat "dowodów" jest również żenujący.

  Mój artykuł na temat Syrii, w dalszym ciągu aktualny:
  http://idb.neon24.pl/post/98136,podobienstwa-klamstw-nerona-i-obamy-do-niemieckiej-propagandy
 • Sprzeczne informacje zewsząd
  http://gosc.pl/doc/1692530.Salafici-gorsi-niz-bron-chemiczna
 • @adevo 15:35:25
  Bo robi co mu kazali bracia w wierze . Jest francuskojęzycznym żydem .

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej