Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
155 postów 3447 komentarzy

BÓG HONOR OJCZYZNA Zjednoczenie Środowisk Patriotycznych

space - Pragnę Zjednoczenia wszystkich Polaków miłujących Boga i Matkę Ojczyznę dla jej ratowania przed śmiertelnym wrogiem. Oddajmy się ufnie Jego opiece i prowadzeniu, wypełniając Jego wolę, a wspaniałe zwycięstwo będzie zapewnione.

ALARM?? ALARM?? Czy naprawdę uniemożliwiono ??

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

UWAGA, mogłem popełnić błąd i cytować niewiarygodne źródło!

UWAGA, to piszę dziś, 3 maja: Zapoznałem się ze źródłem, którego zresztą  „Niezależna” nie podała: TUTAJ

I wynika mi z tego, że nie jest prawdą to, co jest napisane w „Niezależnej” chodzi zwłaszcza o pkt 2., Proszę, aby ktoś jeszcze to zweryfikował.

W szczególności, nie ma nic o odpowiedzialności karnej, a wytyczne dla sporządzenia protokołów, kopii protokołów i wpisania wszystkiego w system informatyczny wydaje sie całkowicie w porządku! Nad wszystkim czuwa komisja i wszystko musi być podpisane przez jej członków, ewentualnie mężów zaufania. Czy ja jestem nieuważny, czy ktoś nas robi w konia? Ploty rozpowszechniłem?!

 

wczoraj napisałem:

Wybory będą na pewno fałszowane. Wskazują na to nowe „wytyczne” PKW, skierowane do obwodowych komisji.

Za:

//niezalezna.pl/66551-5-szokujacych-przykladow-na-mozliwosc-falszowania-wyborow-co-na-pkw

 

Zwłaszcza 2-gi punkt (choć inne też ważne):

//2. Zalecenia PKW by ostateczną wersją protokołu wyborczego NIE był protokół ręczny, wytworzony i podpisany przez wszystkich członków OKW, lecz by był to wydruk z komputera i drukarki podłączonej do systemu komputerowego PKW wytworzony poza lokalem wyborczym i przy udziale niektórych członków komisji. Przewodniczący OKW pod groźba sankcji KARNEJ ma natychmiast zniszczyć login, hasło i certyfikat, na podstawie którego wpisał dane, a więc jedyny dowód jakie dane w rzeczywistości zostały przez niego wprowadzone.//

UWAGA: Fotografie protokołów wyborczych sporządzone natychmiast po zakończeniu liczenia głosów są JEDYNYM WIARYGODNYM sposobem, aby społeczeństwo mogło samodzielnie zorganizować podliczenie głosów i UDOWODNIĆ ewentualne fałszerstwo! Eliminacja konieczności wywieszania PRAWDZIWYCH protokołów, to zamach na tę możliwość!

ALARMUJCIE INNYCH! Potrzebujemy FOTOKONTROLI wyborów! (np TUTAJ)

KOMENTARZE

 • @
  Grzegorz Braun - Konferencja prasowa "Ruch Kontroli Wyborów" 30.04.2015

  cz. 1
  https://www.youtube.com/watch?v=v1UL4cTrz4A

  cz. 2
  https://www.youtube.com/watch?v=Ro-jxIkR2Tc
 • @ewinia 18:51:44
  Dzięki.
 • Prawda jest..
  Prawda jest że władzy nie oddadzą dobrowolnie !
  Czeka nas walka niestety.
 • Grzegoż Braun w TVP
  http://www.cda.pl/video/2101376e/Grzegorz-Braun-MASAKRUJE-dziennikarke
 • @klementyna 19:49:49
  //Prawda jest..
  Prawda jest że władzy nie oddadzą dobrowolnie !
  Czeka nas walka niestety.// -Ciągle obowiązują komusze metody. Smutna konkluzja.
 • @moher 20:21:15
  Przeciez juz to dobrze przecwiczyli , wiesz co strach przed prawda np. Smolenska z winnymi robi ? .Szczesc Boze.
 • Prawo tworzy Parlament i Prezydent RP a nie PKW!
  O ile mi wiadomo ciągle obowiązuje Kodeks Wyborczy (Dz.U. 2011 nr 21 poz. 112) a tam stoi jak byk:

  Art. 75. § 1. Obwodowa komisja wyborcza sporządza, w dwóch egzemplarzach, protokół głosowania w obwodzie właściwy dla przeprowadzanych wyborów.
  § 5. Protokół podpisują wszystkie osoby wchodzące w skład obwodowej komisji wyborczej obecne przy jego sporządzaniu. Protokół opatruje się pieczęcią komisji.
  § 6. Mężom zaufania przysługuje prawo wniesienia do protokołu uwag, z wymienieniem konkretnych zarzutów. Adnotację o wniesieniu uwag zamieszcza się w protokole.

  Art. 77. Obwodowa komisja wyborcza podaje niezwłocznie do publicznej wiadomości wyniki głosowania w obwodzie, poprzez wywieszenie w lokalu wyborczym, w miejscu łatwo dostępnym dla wyborców, kopii protokołu głosowania w obwodzie.

  Art. 185. Do zadań obwodowej komisji wyborczej należy:
  1) przeprowadzenie głosowania w obwodzie;
  2) czuwanie w dniu wyborów nad przestrzeganiem prawa wyborczego w miejscu i czasie głosowania;
  3) ustalenie wyników głosowania w obwodzie i podanie ich do publicznej wiadomości;
  4) przesłanie wyników głosowania do właściwej komisji wyborczej.

  Więc PKW może sobie produkować dowolne dokumenty i w dowolnej formie a próba ich zastosowania na silę skończy się udanym unieważnieniem wyborów.
 • Pytania oczekujace odpowiedzi...
  Problem zasadniczy z zakresu prakseologii politycznej; dlaczego opozycja antysystemowa nie wystawi blokowo jednego kandydata i nie uzasadni racjonalnosci takiego kroku elektoratowi w celu zwielokrotnienia szans sukcesu?
  Po ewentualnym sukcesie - nic prostszego niz, nastepnie - w wyborach do sejmu, utworzenie koalicji rzadzacej, wg uprzednio uzgodnionego klucza.
  Wydaje sie, ze Grzegorz Braun, po urealniajacym zredukowaniu (lub nadzorowi) nawiedzenia katolicko-monarchistycznego i anemicznego "antysowietyzmu", tudziez dostrzegalnego "ukaszenia liberalnego", bylby kandydatem rokujacym powodzenie.
  Mysle, ze czesc z jego argumentacji wynika z inteligentnego marketingu pod rozpoznany profil reprezentatywnych oczekiwan elektoratu. Intelektualnie to Guliwer wsrod Liliputow.
  A co na to powazni czytelnicy?
 • Wiadomości z Grudnia
  Już w grudniu proponowałem przeprowadzenie akcji fotografowania protokołów wyborczych połączone z przesyłaniem uzyskanych danych do komitetu wyborczego i publikowanie w internecie wyników wyborczych w miarę spływania ich do centrali. Taki zabieg, wcześniej nagłośniony przez kandydata, mógłby mocno zaważyć na jego popularności, bo my Polacy mamy zawsze poważne wątpliwości co do prawdziwych intencji władzy.

  http://12345-abcde.neon24.pl/post/116860,jak-wygrac-wybory-prezydenckie-2015
 • POPIS i PSLD zacierają łapki z zadowolenia.
  Pocieszające jest to, że nie da się skorumpować wszystkich szefów komisji , ale też brak ograniczeń w możliwościach kreatywnego zapisu wyników jest antidotum na ewentualną „niezawinioną” uczciwość społeczników. POPIS i PSLD zacierają łapki z zadowolenia.

  Prawda nas wyzwoli ... i cud

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej